TOP 5 wydarzeń branżowych w 2019 roku

Rok 2019 obfitować będzie w ciekawe wydarzenia z branży automatyki i robotyki dla przemysłu. Obecność na nich to szansa na poznanie najnowszych trendów oraz nawiązanie relacji biznesowych ze swoimi potencjalnymi klientami. To także dobra okazja do networkingu i wymiany wiedzy, która zawsze korzystanie wpływa na rozwój i poprawę produktywności przedsiębiorstwa. Poniżej przedstawiamy 5 rekomendowanych przez nas wydarzeń branżowych, wraz z uzasadnieniem dlaczego warto się na nich pojawić.

Smart Auto – 2019-05-28, Wrocław

Ciekawe wydarzenie, z branży automobilności i elektromobilności, które skupia najlepszych światowych ekspertów w projektowaniu, testowaniu, wdrażaniu i komercjalizacji najnowszej technologii w motoryzacji. Event kierowany jest nie tylko dla ekspertów, projektantów, producentów i dostawców, ale również dla wszystkich interesujących się tym jak będzie wyglądała przyszłość motoryzacji. Na konferencji, połączonej z wystawą dostawców technologii, poruszany będą następujące tematy: roboty mobilne, przyszłość automobilności , rola systemów percepcji w bezpieczeństwie na drodze, zastosowanie technologii 5G w motoryzacji, rozwój sztucznej inteligencji oraz rozwój komunikacji V2X.

Dlaczego warto?
Smart auto to 200 uczestników, 15 prelegentów, 9h spotkań i networkingu, 10 globalnych firm, wystawa. Na miejscu spotykają się liderzy z wielu dyscyplin motoryzacyjnych, aby wspólnie kształcić się i wyznaczać nowe trendy w branży.

Koszt udziału: 350 zł
Strona wydarzenia: http://smart-auto.info/

Maintech – 2019-06-11, Wrocław

Event organizowany przez uznany magazyn branżowy – „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu”. Na konferencji uczestnicy poznają najnowsze technologie w utrzymaniu ruchu. Poruszone zostaną następujące tematy: rewolucja 4.0, usprawnienia i oszczędności, wsparcie działów UR, sztuczna inteligencja e optymalizacji produkcji, zarządzanie utrzymaniem ruchu za pomocą EfficiencyManager, optymalizacja procesów produkcyjnych, niezawodność i bezpieczeństwo maszyn, technologia ultradźwiękowa, audyty energetyczne oraz narzędzia do Lean Management.

Dlaczego warto?
Na Maintech pojawi się 90 uczestników, 17 prelegentów. Planowane są 3h networkingu, podczas których każdy będzie miał okazję do nawiązać kontakty z wiodącymi ekspertami w dziedzinie utrzymania ruchu w zakładach produkcyjnych. To także szansa na zapoznanie się z praktykami, pracującymi w przemyśle 4.0

Koszt udziału: 262zł do 14.04; 297zł do 14.05; 349zł do 5.06
Strona wydarzenia: http://maintech.pl/

Jednym z prelegentów konferencji MIT Sloan będzie Pan Florian Hermle

MIT Sloan – 2019-06-13, Warszawa
Jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowo – technologicznych w Europie Środkowo – Wschodniej. Uczestnicy będą mieli okazję posłuchać czołowych innowatorów, których pomysły wpływają na rozwój wielkich światowych przedsiębiorstw. Wśród prelegentów pojawią się m.in. Patty McCrord – współtwórczyni sukcesu firmy Netflix czy Michael Schrage – światowy ekspert od cyberbezpieczeństwa. Do tego zacnego grona dołączył również przedstawiciel firmy Balluff – Florian Hermle – dyrektor marketingu i sprzedaży.

Dlaczego warto?
MIT Sloan to unikalne wydarzenie na skalę europejską. Dziesięciu światowej klasy prelegentów będzie prezentowało najnowsze trendy ze świata biznesu i technologii. Główne zagadnienia, które zostaną poruszone na konferencji to: Fintech, Sztuczna Inteligencja, Cybersecurity, Przemysł 4.0, Mikromobilność, Bazy danych i analityka, Insurtech, Rozrywka & Media.

Koszt udziału: pakiet silver: 999 pln, pakiet gold: 1899pln, pakiet platinum: 3599 pln
Strona wydarzenia: https://mitsloan.pl/kongres

Robotech – 2019-09-17, Wrocław

Jedna z najważniejszych i największych konferencji poświęcona robotyce w Polsce; Tematy, które zostaną poruszone w tym roku to: robotyka, a produkcja, fabryka 4.0, optymalizacja systemów, zastosowanie robotów przemysłowych w nietypowych sytuacjach, a także techniczno-biznesowe aspekty robotyzacji.

Dlaczego warto?
160 uczestników, 17 prelegentów, 3h networkingu. Robotech to platforma łącząca środowisko biznesu, nauki – inżynierów oraz pasjonatów. Uczestnicy mogą liczyć na interesujące debaty dotyczące poglądów, doświadczeń i innowacji w świecie automatyki i robotyki przemysłowej.

Koszt udziału: 269zł do 31.07; 297zł do 31.08; 349zł do 12.09
Strona wydarzenia: http://robotech.info.pl/

Safety – 2019-10-24, Wrocław

SAFETY to konferencja i wystawa, poświęcona bezpieczeństwu i higienie pracy w zakładach przemysłowych. Organizatorami są dwa czasopisma branżowe: „Inżynieria & Utrzymanie Ruchu” oraz „Control Engineering Polska”. Tematy, które będą poruszane w tym roku to: bezpieczeństwo i higiena pracy, zarządzanie w dziedzinie BHP, bezpieczeństwo procesów, konserwacja maszyn, najlepsze praktyki w dziedzinie kształtowania bezpiecznych zachowań w zakładach przemysłowych.

Dlaczego warto?
Safety w liczbach: 100 uczestników, 10 prelegentów, 3h intensywnego networkingu. Konferencja ma na celu zapoznanie uczestników z dogłębną wiedzą na temat BHP w zakładach przemysłowych, tak aby zarządzający mogli tworzyć bezpieczne i sprawnie działające miejsca pracy
Koszt udziału: 262zł do 31.07; 297zł do 30.09; 349zł do 18.10
Strona wydarzenia: http://safety.info.pl/

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz dostawać od nas informacje o nowych artykułach i wydarzeniach.
Wystarczy, że zapiszesz się naszego newslettera.

Balluff - sprzedaż i serwis