Seria Case Study Balluff to artykuły pisane przez partnerów naszej firmy, integratorów, specjalistów wdrażających dedykowane rozwiązania dla firm produkcyjnych z wykorzystaniem narzędzi i rozwiązań Balluff.

Case study | Szybciej, taniej i bez reklamacji, cz. 2.

W jednym z naszych artykułów opisywaliśmy nowatorskie rozwiązanie kierowane do branży medycznej (Zobacz: Szybciej, taniej i bez reklamacji). Rozszerzając ten temat chcielibyśmy przedstawić proces powstawania tej maszyny. Jej zadaniem jest wypełnianie worka z cieczą, docinanym precyzyjnie na wymiar, w którym nie mogą pojawić się bąbelki powietrza.

PRO-ASSEM Sp. z o.o. od lat specjalizuje się w projektowaniu i budowie maszyn oraz oprzyrządowania dla przemysłu. Budujemy maszyny szyte na miarę, dopasowane do Państwa wymagań i procesu produkcyjnego oraz uwzględniające potrzeby wszystkich użytkowników maszyny w Państwa zakładzie. Dostarczamy zarówno proste manualne i półautomatyczne stanowiska montażowe jak i zrobotyzowane linie produkcyjne. Budujemy także systemy pakowania, paletyzacji, przenośniki, testery „end of line” oraz maszyny pomiarowe do laboratorium.

Zapraszam do kontaktu z nami poprzez https://pro-assem.pl/kontakt/ lub wysyłając wiadomość na office@pro-assem.pl

Konrad Gągor – Prezes Zarządu Pro-Assem sp. z o.o.

 

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz dostawać od nas informacje o nowych artykułach i wydarzeniach.
Wystarczy, że zapiszesz się naszego newslettera.

Balluff - sprzedaż i serwis