Szósty odcinek podcastu Balluff – Monitorowanie poziomu hałasu z czujnikiem BCM

Ostatnio wiele mówi się o condition monitoring – stałym, ciągłym kontrolowaniu, monitorowaniu elementów wykonawczych, które stosuje się na liniach produkcyjnych. Dobrym przykładem takiego rozwiązania jest czujnik BCM, czyli Balluff Condition Monitoring Sensor, który w małej, kompaktowej obudowie posiada pomiar wibracji w trzech osiach, pomiar temperatury, wilgotności względnej oraz ciśnienia otoczenia. Jak pokazuje przykład naszej firmy – SOPEM, możliwości tego czujnika można wykorzystać jeszcze szerzej.

Słuchaj nas na Spotify:

 

Zachęcamy do przesłuchania pozostałych odcinków naszego podcastu:

 

Balluff Decathlon

Wygraj wyścig automatyzacji – Dziesięciobój Balluffa!

Już dziś zarejestruj się na nasze wirtualne wydarzenie, które odbędzie się 26 października 2021 r. dla dwóch stref czasowych o 9:00 i 16:00.

Automatyka przemysłowa to codziennie nowe podejścia do wyzwań. Dołącz do nas, by wspólnie stawić im czoła i wygrać wyścig automatyzacji.

Podczas dziesięciu dyscyplin, które rozegrają się w ciągu zaledwie dwóch godzin, omówimy i porównamy różne technologie oraz podejścia do problemów z zakresu automatyzacji. Wszystko po to, by ułatwić Ci znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Zarejestruj się na wydarzenieBalluff - sprzedaż i serwis