Smart Factory2022-08-22T12:06:38+02:00

Demonstrator linii produkcyjnej.

Smart Factory to modelowa linia produkcyjna, która umożliwia prezentację i zrozumienie technologii Przemysłu 4.0. Ten demonstrator został przez nas wypełniony technologiami, aby można było na przykładzie i na żywo zobaczyć jak działają rozwiązania takie jak: IIoT, Self Learning, Robot Guiding (Machine Vision), RFID i Traceability, czy Machine Vision. Smart Factory to nowy wymiar doświadczenia technologii, to praktyczny sposób edukacji, która inspiruje i otwiera drogę na implementację innowacyjnych rozwiązań w Twojej organizacji.
Sprawdź już dziś możliwości bezpłatnego szkolenia z użyciem Smart Factory!

Sprawdź już dziś możliwości bezpłatnego szkolenia z użyciem Smart Factory!

Jak skorzystać ze Smart Factory?

Wolisz spotkać się na żywo? A może preferujesz zdalne prezentacje?
Przygotowaliśmy 3 sposoby w jakie można skorzystać z demonstratora:

OFFLINE Z PROWADZENIEM

Spotkanie na żywo z ekspertem Balluff bezpośrednio przy demonstratorze Smart Factory w Centrum Inżynieryjno-Aplikacyjnym Balluff, przy ul. Granicznej 21a we Wrocławiu

Umów spotkanie na żywo

ONLINE Z PROWADZENIEM

spotkanie zdalne z użyciem platformy www.smartfactory.pl, która umożliwia zdalne sterowanie demonstratorem i obserwowanie jego działania za pomocą interaktywnych kamer. Jeden z naszych ekspertów poprowadzi indywidualny pokaz i odpowie na pytania w czasie połączenia przez MS Teams.

Umów spotkanie online

ONLINE SAMODZIELNIE

dzięki możliwości interakcji z demonstratorem i transmisji na żywo z 6 kamer umieszczonych w demonstratorze, istnieje możliwość samodzielnego sterowania linią produkcyjną, a w dziale video pokazy na tej platformie znaleźć można filmy omówiającce poszczególne funkcje i technologie prowadzone przez inżynierów Balluff.

Skorzystaj samodzielnie

Smart Factory powstał w ramach Level 4.0

Demonstrator Smart Factory powstał w ramach działalności Level 4.0 – certyfikowanego Digital Innovation Huba działającego we Wrocławiu, którego Balluff Sp. z o.o. jest częścią. Celem projektu jest wspieranie cyfrowej transformacji polskich przedsiębiorstw, poprzez nieodpłatne działania szkoleniowe, doradcze i pokazowe. Level 4.0 to inicjatywa finansowana przez Ministerstwo Rozwoju.

Dowiedz się więcej o technologiach prezentowanych w Smart Factory.

Systemy wizyjne

RFID w Przemyśle 4.0

Condition Monitoring

Rozwiązania IO-Link

Go to Top