Obchody 25-lecia Balluff Polska

Otwieramy drzwi do przyszłości wspólnie z ekspertami przemysłu

W tym roku Balluff Polska obchodzi 25-lecie swojej działalności. Jest to dla nas doskonała okazja, by poruszyć problemy, z jakimi mierzy się współczesny przemysł, a także omówić wyzwania w tej branży i ukazać perspektywy na przyszłość. W to wspólne świętowanie zaangażowali się też nasi lojalni klienci, społeczność ekspertów i wizjonerów przemysłu, którzy od samego początku towarzyszyli nam w naszym rozwoju.

Z dumą prezentujemy platformę towarzyszącą jubileuszowi: KIERUNEK: PRZYSZŁOŚĆ. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia jej i zapoznania się z profesjonalną wiedzą i inspirującymi historiami naszych specjalistów. Znajdziesz tutaj specjalistyczne artykuły, inspirujące podcasty i nowoczesną wiedzę z pierwszej ręki.

Wierzymy, że przyszłość jest wynikiem współpracy, dlatego wspólnie budujemy przemysłową rzeczywistość.

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  1. Twoja baza aktualnych trendów. Przedstawiamy tutaj kluczowe wyzwania, z jakimi mierzy się branża, m.in. demografia, niedobór wykwalifikowanych pracowników czy praca w erze automatyzacji i sztucznej inteligencji. Udostępniamy też ciekawe case study i materiały dydaktyczne, które są doskonałymi narzędziami, pozwalającymi osiągnąć sukces w przemysłowych wyzwaniach.
  2. Poznaj sieć liderów. Networking i wymiana doświadczeń to fundamenty sukcesu. Na naszej platformie zobaczysz, jak budujemy współprace oparte na ekspertyzie i wzajemnych korzyściach. Poznaj społeczność ekspertów i liderów przemysłu, którzy wspólnie wpływają na rozwój branży.
  3. Historia tworzona przez talenty. Przedstawiamy niezwykłe historie specjalistów Balluff Polska. Poznajcie efekt pracy niezwykłych osobowości, które wnoszą swoją pasję i zaangażowanie w rozwijanie polskiej firmy. Przez te 25 lat zaufanie naszych klientów i talenty naszego zespołu były kluczowe dla naszego sukcesu.

Zajrzyj na stronę: https://www.balluff.com/pl-pl/kierunek-przyszlosc i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie z okazji 25 lat Balluff Polska.

Wspólnie zmieniamy przemysł na lepsze!

#25LatBalluffPolska

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz dostawać od nas informacje o nowych artykułach i wydarzeniach.
Wystarczy, że zapiszesz się naszego newslettera.

Balluff - sprzedaż i serwis