Dziesięciobój Balluffa – wyścigi automatyzacji

26 października 2021 r. odbędzie wirtualne, globalne wydarzenie – Dziesięciobój Balluffa, podczas którego staną ze sobą w szranki technologie z zakresu automatyzacji produkcji. Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski!

W jakim celu to wszystko?

Usprawnienie procesów produkcyjnych – to tylko jedna z potrzeb przedsiębiorców. Rozwiązanie bieżących problemów na linii produkcyjnej – to kolejna.

Innowacyjne rozwiązania z zakresu automatyzacji, indywidualnie dopasowane do procesów i problemów – sprostają każdym, nawet tym najbardziej skomplikowanym wyzwaniom branży produkcyjnej.

Dziesięciobój Balluffa, który odbędzie się 26 października, jest wyjątkowym wydarzeniem, ponieważ w jego trakcie zestawimy ze sobą najnowocześniejsze technologie. Będą one „walczyć” w dziesięciu dyscyplinach – dokładnie tak jak podczas Igrzysk Olimpijskich! Zapewniamy emocje i pobudzenie systemów poznawczych każdego kibica!

Co się wydarzy w ciągu tych 120 minut?

Zaledwie dwie godziny wystarczą nam, by omówić i porównać różne podejścia do problemów z zakresu automatyzacji. Podejmujemy te działania po to, by ułatwić Ci znalezienie najbardziej optymalnego rozwiązania dopasowanego do Twoich potrzeb.

W 10-minutowych prezentacjach przedstawimy:

  • ekscytujące pojedynki ekspertów,
  • inspirujące doświadczenia Klientów z wdrożeń,
  • ciekawe prezentacje produktów.

Zapewniamy też możliwość porozmawiania oraz zadania pytań naszym ekspertom do spraw automatyki przemysłowej.

Zapisz datę: 26 października 2021 r., godziny 9:00 i 16:00.

Zarejestruj się już teraz na nasze wydarzenie.

Rejestracja jest bezpłatna.