Cykl webinarów: Oszczędzanie przez monitorowanie

webinar balluff + smc

Czy na produkcji można oszczędzać na energii? Okazuje się, że tak! Zapisz się na cykl 3 webinarów pt. „Oszczędzanie przez monitorowanie”, a dowiesz się, jak obniżyć koszty poprzez monitoring przepływów sprężonego powietrza oraz analizę danych.

Sprężone powietrze jest jednym z najdroższych surowców na produkcji. Dlatego w momencie, gdy dochodzi do wycieku – zwiększa się koszt energii potrzebnej do pracy sprężarek. Nowoczesne rozwiązania dają nam jednak nowe możliwości, dzięki którym możemy na bieżąco monitorować instalacje i reagować zanim jeszcze ten wyciek nastąpi.

Połączyliśmy nasze siły z firmą SMC i wspólnie zapraszamy na podwójnie merytoryczny cykl webinarów, podczas którego dokładnie przedstawimy strategię predykcyjnego utrzymania ruchu. Pokażemy dedykowane rozwiązania i ukażemy rzeczywiste przykłady monitorowania instalacji.

Cykl webinarów: Oszczędzanie przez monitorowanie” porusza kluczowy problem większości przedsiębiorstw: jak w dobie ciągłych podwyżek zmniejszyć wydatki na energię? Odpowiedź jest prosta: warto wykorzystać narzędzia do monitoringu stanu maszyn oraz układu sprężonego powietrza.

 

Harmonogram spotkań:

14 marca | Narzędzia analizy danych na produkcji

21 marca | Case study – wdrożenia i realne oszczędności

28 marca | Kalkulator oszczędności – obliczamy efektywność

webinar balluff i smc_prelegenci

Zapisz się na cykl webinarów i poznaj narzędzia, dzięki którym możesz realnie zaoszczędzić na energii w swoim przedsiębiorstwie.

 

Spodobał Ci się ten artykuł?

Możesz dostawać od nas informacje o nowych artykułach i wydarzeniach.
Wystarczy, że zapiszesz się naszego newslettera.

Balluff - sprzedaż i serwis